wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Interfejsy LPG BLUETOOTH

Interfejsy LPG BLUETOOTH

Interfejsy LPG BLUETOOTH Interfejsy bezprzewodowe działające w technologi bluetooth. Opracowane w całości przez firmę Projekt-TECH zapewniają stabilną pracę oraz jeszcze większą wygodę użytkowania. Sygnalizacja led w obudowie dostarcza wyczerpujących informacji na temat stanu pracy urządzenia. Po zakończeniu diagnozy i wyłączeniu programu diagnostycznego nasze interfejsy wydają dźwięk w postaci krótkich impulsów przypominających o zabraniu go z pojazdu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
PTbt-stag-q-generacja   Interfejs Bluetooth STAG Q-box Q-next Q-max 200 GO FAST 400 DPI AFR

PTbt-stag-q-generacja Interfejs Bluetooth STAG Q-box Q-next Q-max 200 GO FAST 400 DPI AFR

127,00 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Aktualności

Samodzielna autokalibracja instalacji LPG

Użytkownicy samochodów z instalacjami LPG doskonale wiedzą, jak ważne dla właściwego ich działania są okresowe przeglądy. To one pozwalają na czas wychwycić ewentualne problemy, które z czasem mogłyby się przerodzić w poważniejsze awarie.
Przeczytaj całość

Sytuacja branży LPG na świecie i w Polsce

O branży LPG nie mówi się wiele poza prasą i serwisami branżowymi. Wiedza większości osób ogranicza się do tego, że LPG to paliwo wykorzystywane do zasilania samochodów z instalacją gazową. Jak to jednak wygląda na tle całego świata, a także jaki udział w rynku paliw ma LPG? Postanowiliśmy się przyjrzeć temu nieco bliżej.
Przeczytaj całość
© 2010-2022 Projekt-TECH.pl | Timezone GMT+1