Cennik wysyłek

Kurier: 11PLN

(pobranie: dopłata 3PLN)

Paczka Pocztowa: 9PLN (darmowy zwrot)

(pobranie: dopłata 10PLN)

Wysyłka zagraniczna: 30PLN

Odbiór osobisty: 0

 

>>PŁATNOŚĆI<<

 

Natychmiastowa wysyłka

Przesyłki pobraniowe zamówione przed przyjazdem kuriera (zwykle do około godziny 15.00) realizujemy w tym samym dniu. W przypadku wpłaty na konto - wysyłamy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia przelewu w formacie .pdf dosłanego nam pocztą elektroniczną lub zaksięgowaniu środków na koncie

 

Zakupy poprzez SMS

Aby zamówić dowolny przedmiot z naszej oferty wystarczy wysłać SMS na numer 88 30 51 932 zawierający:

1. Imię i nazwisko, adres dostawy

2. producenta i model komputera LPG z pojazdu lub skróconą nazwę interfejsu

W przypadku wątpliwości skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Wszystkie zamówienie poprzez SMS wysyłamy Kurierem za pobraniem (19PLN).

Wszystkie zamówienia potwierdzamy odsyłając SMS z numerem przesyłki.

 

Interfejsy LPG

Urządzenia diagnostyczne firmy Projekt-TECH to powszechne narzędzia używane w warsztatach samochodowych, autoryzowanych serwisach oraz warsztatach montażu instalacji LPG, a także przez miłośników motoryzacji i fanów majsterkowania zarówno w Polsce jak i zagranicą. Jakość urządzeń firmy Projekt-TECH docenili klienci krajowi oraz zagraniczni.

 • Interfejsy LPG USB FTDI

  Seria interfejsów USB FTDI do diagnostyki systemów LPG/CNG. Produkcja POLSKA z realnym wsparciem technicznym oraz serwisem. Starannie dobrane oryginalne komponenty użyte przy produkcji to gwarancja bezproblemowego działania w każdej wersji Windows/Linux/Mac a nawet Androida.

 • Interfejsy LPG USB OPTO & FTDI

  Interfejsy OPTO & FTDI to rozbudowana wersja interfejsów FTDI serii profesjonalnej. Dodatkowe cechy to: 100% separacja obwodów samochodu od komputera PC dająca jeszcze większą trwałość interfejsu i całkowite bezpieczeństwo transmisji nawet w przypadku usterek pojazdu. Przystosowalismy obudowę do pracy w deszczu, oraz wydłużyliśmy przewód diagnostyczny do 4,5m. Jest to najwyższy model interfejsu z naszej oferty ze złączem USB.

 • Interfejsy LPG RS232 (serial port)

  Oferowane kable działają bez instalowania sterowników. Warunkiem skorzystania z tego typu interfejsu jest obecność prawdziwego portu szeregowego w naszym komputerze (RS232)

 • Interfejsy LPG/CNG specjalistyczne

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz inżynierskiemu zapleczu jesteśmy w stanie opracowywać i wdrażać nietypowe rozwiązania - interfejsy specjalistyczne to efekty naszej systematycznej pracy. Zwracamy uwagę aby nasze produkty cechowała wysoka jakość oraz prostota w użytkowaniu.

 • Interfejsy bluetooth

  Interfejsy bezprzewodowe działające w technologi bluetooth. Opracowane w całości przez firmę Projekt-TECH zapewniają stabilną pracę oraz jeszcze większą wygodę użytkowania. Sygnalizacja led w obudowie dostarcza wyczerpujących informacji na temat stanu pracy urządzenia. Po zakończeniu diagnozy i wyłączeniu programu diagnostycznego nasze interfejsy wydają dźwięk w postaci krótkich impulsów przypominających o zabraniu go z pojazdu.

 • Adaptery i gniazda

  Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę umożliwiającą zakup dodatkowych adapterów rozszeżająych funkcjonalność dotychczas posiadanych urzadzeń diagnostycznych.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • Adres korespondencyjny
  PHPU Projekt-Tech
  Sokolniki 120
  42-320 Niegowa
 • Kontakt
  Telefon: (+48) 883051932
  Email: biuro@projekt-tech.pl
  NIP: PL 5771915711
 • Konto bankowe
  ING Bank Śląski S.A.
  IBAN: PL 58 1050 1168 1000 0092 2411 1865
  BIC SWIFT: INGBPLPW
 • Godziny otwarcia (zwykle)
  Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
  Sobota: 9:00-15:00


  Nasz Facebook


  Sprzedajemy na Allegro